Navigacija
Draugai [C]
TOP-5 Uploaderiai
image @admin 290 failø
image eivantas 13 failø
image Haze 8 failø
Muzikos kategorijos
JumpStyle/Tecktonik..
Dubstep/Drum&Bass..
Lietuviška Muzika
R&B/RAP/HIP-HOP
Rock/Punk/Metal..
Rusiška Muzika
Senos dainos
Muzikos Setai
House/Electro/Minimal..
Pop / Dance

Draugai [Z]
Narių apklausa
Kokios muzikos labiau norėtumėt?

Lietuviškos
Lietuviškos
0% [0 Balsai]

Angliškos
Angliškos
33% [1 Balsas]

Rusiškos
Rusiškos
67% [2 Balsai]

Kt.
Kt.
0% [0 Balsai]

Balsai: 3
Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
Pradėta:
Reklama120x600 [D2]
Skaitiklis
Reklama 468x60
Naujausi Siuntiniai
Top 20
"Bon Jovi" dovana visoms pasaulio moterims - naujasis grupės albumas "What About Now"


Ar gali būti geresnė dovana Tarptautinės Moters Dienos proga nei naujas legendinės grupės "Bon Jovi" albumas?

Būtent šią dieną dvyliktojo savo įrašo pasirodymui pasirinko JAV rokeriai, kviečiantys įvertinti ketverius metus brandintus kūrinius.

Naujasis albumas vadinasi "What About Now", o prodiusavo jį John'as Shanks'as.

Klausytojai jau buvo supažindinti su pirmosiomis disko dainomis - singlais "Because We Can" ir "What About Now" - o dabar jūsų teismui pateikiama ir dar daugiau nei dešimt iki šiol negirdėtų "Bon Jovi" kūrinių.
"Gargare" pasirodys progressive house muzikos magas Guy J


Vasario 23 dieną, šeštadienį, Kauno klubas „Gargaras“ sulauks ypatingo svečio. Į Lietuvą vieninteliam pasirodymui atvyks progressive house muzikos magas Guy J. Belgijoje reziduojantį Izraelio didžėjų ir prodiuserį apšildys Arnas D, o naktį aštriais klubiniais kirčiais užbaigs Manfredas.

Skaičiuojamas tarp produktyviausių

Jei pasaulio klubinėje scenoje šiandien vyktų produktyviausio prodiuserio rinkimai, tarp kandidatų be jokios abejonės būtų Guy J. Naujienos iš du albumus jau išleidusio atlikėjo studijos pilasi kaip iš gausybės rago.

Ilgus metus bendradarbiavęs su garsiąja John Digweed leidykla „Bedrock“, pernai didžėjus suprato: „Produkcijos – labai daug“. Ir įkūrė savo leidybinę kompaniją „Lost & Found“.
Dainininkės Adele uždarbis - 41 000 svarų per dieną


Dienraštis "The Sun" į viešumą iškėlė dainininkės Adele uždarbį, kuris yra daugiau nei įspūdingas - 41 000 svarų per dieną.

Adele kompanijos "Melted Stone" sąskaitos rodo, jog banke dainininkė laiko 10,3 mln. svarų, o už autorines teises ir kt. jai priklauso dar 4,6 mln., tad iš viso tai sudaro 14,9 mln. svarų. Šios ataskaitos apima laikotarpį nuo 2012 m. balandžio, o iki tol atlikėja yra deklaravusi tik 341 000 svarų pajamų. Palyginimui, vidutinė pilnu etatu dirbančio žmogaus alga D. Britanijoje siekia 26 500 svarų per metus.

Praėjusį mėnesį buvo atskleista, jog itin sėkmingas antrasis atlikėjos diskas "21" antrus metus iš eilės pripažintas perkamiausiu JAV. Tai - pirmas įrašas po Michael'o Jackson'o "Thriller", kuriam pavyko triumfuoti metiniuose topuose du metus iš eilės. Iš viso jo pasaulyje parduota jau daugiau nei 25 milijonai kopijų.
„G&G Sindikatas” pristato išskirtinį koncertą „Laikas keistis”


Brandžiausias Lietuvos hiphopo kolektyvas G&G Sindikatas jau už kelių savaičių pristato išskirtinį muzikinį renginį. Vasario 22 d. menų fabrike „Loftas” Sindikato Smogikai startuoja su išimtinai aranžuotu koncertu „Laikas keistis”.

Nors renginio pavadinimas apleliuoja į pokyčius ir naujoves, nereikėtų to suprasti klaidingai. Sindikato Smogikai žada senų tradicijų tęstinumą su didžiuliu profesionalių muzikantų desantu. Naujojo singlo pavadinimas ir idėja iššaukė norą „pažaisti” su kitais muzikiniais stiliais, kiek pakeisti žinomus kūrinius, tačiau taip pat išlaikyti hiphopo žanrą. Grupė žada į dienos šviesą ištraukti dainas, kurios buvo sugrotos galbūt tik vieną kartą per visa kolektyvo gyvavimo istoriją. Vienu iš išskirtinų akcentų planuojamas albumo “Gatvės Lyga” remiksinių dainų gyvas atlikimas. Dėl teisinių leidybinės firmos priežasčių pastaroji muzikinė kompiliacija taip ir nepasiekė klausytojų. „Laikas keistis” renginio dalyviai turės išskirtinę galimybę išgirsti niekad neafišuotų dainų aranžuotes. Sindikato vyrukai tikina, jog šis koncertas vienetinis reiškinys grupės istorijoje.
Kas galėjo patikėti: naujajame "Queens Of The Stone Age" albume pasirodys ir Elton'as John'as


Elton'as John'as - tai naujausia žvaigždė apie kurios pasirodymą naujajame "Queens Of The Stone Age" albume paskelbta oficialiai.

Netikėtą bendrą projektą atskleidė Dave'as Grohl'as, kuris šiame albume užims būgnininko pareigas. Tai jis padarė pats imdamas interviu iš sero Eltono laidoje "Chelsea Lately". Jo metu muzikantas sakė: "Neseniai mes su Elton'u šį tą kartu įrašėme. Šį tą, ko žmonės tikrai iš mudviejų nesitikėtų." Vėliau Elton'as John'as atskleidė, jog kalbama apie naują dainą, pasirodysiančią būsimajame "Queens Of The Stone Age" albume.

Kalbėdamas apie įrašų sesijos detales jis pridėjo: "Buvau Las Vegase ir kai parskridau į Los Andželą Engelbert'as Humperdinck'as parašė man labai mielą laišką, kuriame paprašė įrašyti su juo duetą. Jis yra dalis mano istorijos, tad negalėjau atsisakyti ir padirbėjau su juo. Tuomet pervažiavau tris kvartalus ir iš Engelbert'o studijos patekau pas "Queens Of The Stone Age", kur virė visiška beprotystė."
Administracijos pranešimas
Naujai atgimes FileWorlds portalas igauna pagreiti ir pazada igyvendinti savo tikslus, tikemes didelio jusu palaikymo kadangi be jusu FileWorls nebutu isvydes dienos sviesos.

Mes su jumis. O jus ar su mumis?
Reklama468x60 [B]
Forumo temų debesis
Administracija
modding
Random videos
Latest videos
Viewed videos
Reklama120x600 [D]
-[ TOTHEME ]- by Admin
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
574,372 unikalūs lankytojai
April 25 2017 23:10:33